×
Meniu

Ziua Lucrătorului Medical și a Farmacistului-2026

Stimați colegi, lucrători medicali și farmaciști din cadrul IMSP Spitalul Raional Ocnița, Cu ocazia Zilei Lucrătorului Medical și a Farmacistului, sărbătorită în fiecare an în a treia duminică a lunii iunie, Administrația IMSP Spitalul Raional Ocnița dorește să vă adreseze cele mai calde și sincere felicitări. Această zi ne oferă prilejul de a ne exprima […]